Английският национал Ерик Дайър не смята, че тимът е направил нещо голяма с класирането си за полуфиналите на Мондиал 2018 в Русия.
"Не мисля, че сме постигнали нещо значимо. Всички смятаме, че това все още не е успех, гладни сме за победи и искаме още повече. Не мислим за нищо друго освен за предстоящия мач с хърватите. Желанието ни е да продължим в същия дух. Знам, че е трудно да повярвате, но след всяка победа веднага превключваме на следващия мач", каза Дайър.
Англия достигна до топ 4 на Световно първенство за първи път от 1990 година, а отборът игра финал единствено през 1966 година, когато спечели титлата на родна земя.








Съдът остави за постоянно в ареста обвиняемия за убийството на Лъвов мост
Цената на петрола пада след войната в Иран
България и Полша задълбочават сътрудничеството в икономиката, отбраната и високите технологии
Пуснаха под домашен арест инфлуенсъра Стоян Колев
Как дигитализацията и AI надграждат процесите в строителството?
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
Времето утре: Жегата настъпва още, градусите до 35
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Volkswagen ID. Buzz става кемпер срещу 2600 евро
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
Еди Хърн обясни защо подписа с Иън Гари: Виждам в него бъдеща суперзвезда
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Доц. Стефан Найденов: Рискът от сърдечносъдови усложнения нараства прогресивно с повишаването на кръвното налягане
Невралгична амиотрофия – когато внезапната болка в рамото води до мускулна слабост
Коментари
Напиши коментар00:20 | 10 юли 2018 г.
00:12 | 10 юли 2018 г.
Напиши коментар